Masáže

KLASICKÁ MASÁŽ

 

Je vynikající jak pro sportovce a lidi po těžké fyzické zátěži, ale i pro ty, kteří mají pohybu naopak málo. Například při sedavém zaměstnání, či nějakém zdravotním postižení, které znemožňuje pohyb.Touto masáží lze dosáhnout okamžité úlevy od bolesti a uvolnění jak pohybového aparátu, tak toků energií. Což se následně pozitivně promítne i ve vaší psychické a emoční sféře. Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů. Rozrušuje svalové spazmy (zatvrdliny) a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Při uvolnění svalů se z nich odstraňuje kyselina mléčná, která vzniká svalovou námahou i zvýšenou psychickou zátěží. Rovněž z těla odchází toxiny, jako jsou např. metabolity – (škodliviny z jídla).

 

BAŇKOVÁ MASÁŽ

 

Baňkování Vás zbaví nepříjemně ztuhlých svalů a docílí velmi intenzivního prokrvení buňek a svalové tkáně. Tato metoda dokáže také detoxikovat organismus a někdy zlikvidovat problémy se zánětem průdušek, zažíváním nebo močovým měchýřem.

Při baňkování používáme skleněné baňky, které jsou konstruovány tak, aby usnadnily průchod krve, podpořily průběh krevního oběhu, odsávaly z těla škodlivé látky aj. Baňky různých velikostí potom přikládáme na tělo. Baňky necháme přiloženy po určitou dobu nebo je posouváme po příslušných částech těla. Při posouvání baňkami se provádí tzv. anticelulitidová masáž kdy dochází k rozpouštění tuků, které se vstřebávají do lymfatického systému, odkud se vyplaví ven z těla.

 

 

ČÍNSKÁ TLAKOVÁ MASÁŽ

 

Čínská tlaková masáž využívá znalostí akupunkturních drah a bodů a stimulace energie v meridiánech – orgánových drahách. Masáž je vhodná pro ty, komu nevadí zmáčknutí některých citlivějších bodů. Pracuje se zde s větší silou, která vede k uvolnění. Je intenzivní, hodně stimuluje a spouští v těle čistící režim. Při masáži je využíváno tradičních technik práce s kožní řasou a se svaly. Pomocí shrnování a tahu kůže je prokrvována a uvolňována kůže nad problematickými místy a povzbuzován lymfatický systém.  

 

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

 

Stimuluje kravní oběh, hluboce relaxuje a harmonizuje, postupně prohřívá celé tělo, pomáhá k detoxikaci organismu, varovnává energii těla, je vysoce protistresová. Nevhodná pro zvýšenou citlivost na teplo, infekčních a kožních onemocněních, křečových žílách, vysokém kravním tlaku a popř. nedávných operacích.

 

 

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider

Náš salón vznikl v lednu 2008 na území centra Ostravy jako jedno ze studií Goldwell, Alcina. Poskytujeme služby kadeřnické, kosmetické, péči o ruce, nehtovou modeláž a masáže.

Cílem našich pracovníků je profesionalita, né ovšem rutina. Máme rádi kvalitu a proto jí i poskytujeme.

 

 

 

Náš tým je stále proškolován svou mateřskou firmou, která se stará o neustálý výjoj produktů. Nejde nám jen o okamžitý efekt, chceme poskytovat cílenou komplexní péči našemu zákazníkovi. Pracujeme tedy profesionálními produkty, které si můžete odnést od nás domů a tak s péči pokračovat.

 

 

 

Rádi bychom Vám poskytli oázu klidu, kde můžete strávit příjemných pár chvil, popřípadě projít příjemnou proměnou..

Nabídka práce

Chcete pracovat v našem týmu? Pošlete nám svůj životopis na email: renaissanc@seznam.cz