Kosmetika

 

Každá žena má neopakovatelnou barvu očí, tvar obličeje, postavu. A stejně tak jedinečná je její pleť.

Zdravá a krásná pleť umocňuje celkový vzhled a podtrhuje osobnost každé ženy.

My společně s kosmetikou Alcina Balance Kosmetik Vám chceme poskytnout  komplexní služby s přípravky, které jsou přizpůsobeny

potřebám jednotlivých typů pleti.

KOSMETICKÁ MASÁŽ

Treatment_06

 patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření, které musí probíhat v absolutním klidu, dochází ke zklidnění pleti i celého organismu. Masáží obličeje působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního účinku naši centrální nervové soustavy i celého těla. 

KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ

Kolagen je nejdůležitější stavební bílkovinou lidského těla a pojivých tkání. Má funkci podpůrnou,stavební ,spojovací ,ochrannou ,regenerační, a hydratační. Pokud v pokožce je dostatečné množství kolagenu, pokožka vypadá pevná, pružná a hydratovaná.Zlepšuje pevnost pokožky, čímž se minimalizuje přítomnost viditelných mimických vrásek, má vyživující a revitalizační účinky. Výrazně zlepšuje hydrataci pokožky, posiluje schopnost pokožky vázat vodu. Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje jemnost a elasticitu pokožky.

ČIŠTĚNÍ PLETI

Hluboké čištění pleti je důležitou součástí péče o pleť, u nichž je zvýšená tvorba mazu a komedonů a o pleť normální a smíšenou - zejména ve střední části obličeje. Hloubkovým čištěním odstraňujeme komedony z pleti manuálním vymačkáváním. Velice vhodné je u aknózní pleti, kdy se nevyskytují zanícené komedony. Jeho součástí je i odstraňování milií prostřednictvím jednorázové jehly.Po hloubkovém čištění následuje aplikace masky dle typu a stavu pleti. 

Povrchové čištění pleti se provádí před každým ošetřením tedy i před hloubkovým čištěním pleti. Prostřednictvím povrchového čištění odstraňujeme z pleti maz, pot a nečistoty, které se přes den mohou na pleti usadit. Dále je dobré provést peeling, kterým odstraňujeme odumřelé buňky z kožního povrchu a který usnadňuje čištění. Používáme buď mechanický peeling, který je vhodný spíše pro mastnější typ pleti nebo enzymatický který je určen spíše pro citlivou pleť, který odstraní odumřelé buňky pomocí enzymů. Existují i další druhy peelingu některé provádí pouze lékaři nebo specializovaní pracovníci.

LYMFATICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE BAŇKOU

 

Velmi mírným podtlakem a tahem baňky docílíme urychlení tkáňového metabolismu v kůži a zároveň se upraví kožní dýchání. Tyto změny pozoruje zákaznice ihned po ošetření jedné poloviny obličeje.*redukuje vrásky*dochází k hlubokému prokrvení pokožky*prozáří ,vyhladí a napne pokožku*dochází k liftingu obličeje*nedojde k modřinkám*odstraníme toxické látky*výživná séra ,masky , a krémy po masáži jsou lépe přijímány a mají daleko vyšší efekt.

PERMANENTNÍ MAKE UP

 

Máte husté obočí? Jste alergická na líčidla? Nemáte ráno čas a chuť se líčit? Trápí Vásneustále rozmazané linky při sportu?  Chcete mít stále upravený tvar obočí bez barvení? Vaše kontura rtů je rozpitá a vrchní ret nemá srdíčkový tvar?

V tomto případě je pernametní make up právě pro Vás. Přijďte na konzultaci, rádi se Vám budeme věnovat zdarma.

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider

Náš salón vznikl v lednu 2008 na území centra Ostravy jako jedno ze studií Goldwell, Alcina. Poskytujeme služby kadeřnické, kosmetické, péči o ruce, nehtovou modeláž a masáže.

Cílem našich pracovníků je profesionalita, né ovšem rutina. Máme rádi kvalitu a proto jí i poskytujeme.

 

 

 

Náš tým je stále proškolován svou mateřskou firmou, která se stará o neustálý výjoj produktů. Nejde nám jen o okamžitý efekt, chceme poskytovat cílenou komplexní péči našemu zákazníkovi. Pracujeme tedy profesionálními produkty, které si můžete odnést od nás domů a tak s péči pokračovat.

 

 

 

Rádi bychom Vám poskytli oázu klidu, kde můžete strávit příjemných pár chvil, popřípadě projít příjemnou proměnou..

Nabídka práce

Chcete pracovat v našem týmu? Pošlete nám svůj životopis na email: renaissanc@seznam.cz