SLÍBILI JSME VÁM KRÁSNÉ VLASY,
SVŮJ SLIB DODRŽÍME...

Protože jsme každý individuální, potřebují i Vaše vlasy takový přísup. Užijte si práci našich kadeřníků s atmosférou našeho salónu, odpočiňte si, a odejděte s perfektní barvou a účesem. Nabízíme Vám produkty a služby přesně na míru.  Budeme rádi, když se k nám s radostí budete vracet. 

 

 

 

 

 

 

Barvící systém

 

 

Colorcampaign2015-red 

Barvení vlasů je žádané a náročné umění, kde každý detail může znamenat velký rozdíl mezi barvou, kterou jsme chtěli dosáhnout a barvou, o kterou jsme nestáli. Úspěch záleží na perfektní znalosti produktů, na znalostech kadeřnického řemesla, na dovednostech a fantazii. K tomu nabízí firma Goldwell ucelený barvicí systém, vyhovující všem požadavkům kadeřníka i klienta.

 

Barvící systém firmy Goldwell umožňuje zrealizovat každé „barevné“ přání ve všech intenzitách čistě, s jistotou a profesionálně: počínaje lehkým barevným efektem pro jeden den až k permanentnímu barvení.

ELUMEN HAIR COLOR  jedinečná tecnologie činí z barvy z Elumen fyzikální barvu. Je to vysoce účinná neoxidační barva na vlasy, bez oxidantů a amoniaku, vhodná i pro  alergiky. Má mimořádné barevné výsledky se zářivým leskem a a až neuvěřitelná odolností.

Csm_elumen_teaser_image_580a866423-1

 

Preparace

 3279680565_3bf3b99221_o-1

 

Trendy ukazují, že kadeře, vlny a pohyb budou v budoucnu téma, která stále více nabírá na významu...

 

Goldwell nabízí produkty špičkové kvality pro vytvoření všech možných účesů za použití moderní preparace.

 

Straight¨N Shine

Straightandshineohnefb

 

ODOLNÉ, VYSOCE ÚČINNÉ VYROVNÁNÍ VLASŮ.

Pro dlouhodobě vyrovnané vlasy: Straight’N Shine System harmonizuje vnitřní strukturu vlasů pomocí individuálně upravených produktů, které dodávají vlasům péči a rovnováhu. Pro dlouhotrvající bohatost a zářivý lesk.

Styling

Goldwell-styling-5

Skvělý střih, kreativní barva a nejjemnější úprava – nejen kadeřníci čelí tomuto problému několikrát denně. A vždy je to právě finální úprava, která každému účesu dodává lesk a bezchybný dojem. Zde je potřeba produkty, které jdou do maxima – produkty, které nezaručují pouze požadované výsledky, ale jsou také přizpůsobeny požadavkům různých typů vlasových struktur. Přesně tak jako řada stylingu Goldwell.

 

Všechny produkty stylingu Goldwell využívají unikátní technologii FlexShine™ - kombinaci patentovaného elastomeru, bambusového proteinu a polymerů. Díky tomu lze vytvářet jedinečné, skvělé výsledky se zářivým leskem, dlouhotrvajícím, flexibilním zpevněním a příjemným pocitem ve vlasech. Vlasy zůstávají sami sebou a vždy v dokonalém tvaru.

 

Kerasilk Keratin Treatment 

Kerasilkohne_fb

je první péče šitá na míru s 100% výsledky. Krotí krepaté a nezvladatelné vlasy, zjemňuje y vyhlazuje celkovou strukturu, redukuje časovou náročnost úpravy vlasů. Vydrží Vám hladké a hedvábné vlasy až 5 měsíců.

Pro muže

V práci i ve volném čase je Goldwell for men zárukou zdravých a upravených vlasů. S touto řadou vyvinul Goldwell vysoce hodnotné a praktické produkty pro péči o mužské vlasy:s provitaminem B5 pro energii vlasů a pokožky hlavy, s aktivní formulí s přirozeným komplexem glukózy pro lesk, energii a bohatý objem vlasů, s osvěžujícím extraktem z máty ve všech produktech.

 

 

 

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider

Náš salón vznikl v lednu 2008 na území centra Ostravy jako jedno ze studií Goldwell, Alcina. Poskytujeme služby kadeřnické, kosmetické, péči o ruce, nehtovou modeláž a masáže.

Cílem našich pracovníků je profesionalita, né ovšem rutina. Máme rádi kvalitu a proto jí i poskytujeme.

 

 

 

Náš tým je stále proškolován svou mateřskou firmou, která se stará o neustálý výjoj produktů. Nejde nám jen o okamžitý efekt, chceme poskytovat cílenou komplexní péči našemu zákazníkovi. Pracujeme tedy profesionálními produkty, které si můžete odnést od nás domů a tak s péči pokračovat.

 

 

 

Rádi bychom Vám poskytli oázu klidu, kde můžete strávit příjemných pár chvil, popřípadě projít příjemnou proměnou..

Nabídka práce

Chcete pracovat v našem týmu? Pošlete nám svůj životopis na email: renaissanc@seznam.cz